אשרות כניסה לישראל

משרד A.I מתמחה בהקף רחב של תחומים הנוגעים להסדרת מעמד בישראל קבלת אשרת כניסה לישראל של תיירים, אנשי ציבור, מומחים זרים, בני משפחה או מכרים של אזרחים ישראלים שביקשו להיכנס לישראל למטרות שונות.

לבקר הגבולות בנתב"ג או/ו לשגריר סמכויות רחבות לסרב כניסה לישראל. זרים אשר בקשתם לאשרת כניסה נדחתה בשגרירות ישראלית עוד בשהותם בארץ מוצאם, או זרים אשר הגיעו לנתב"ג ובקר הגבולות סירב להכניסם, נשארים חוסרי עונים ומוציאים את עצמם במאבק ממושך. כשמדובר במסורב כניסה בנתב"ג עו"ד מלווה יפגש עם המוחזק יצור קשר מידי עם בקר הגבולות לצורך קבלת מידע ועילת הסירוב, כמו כן יעצור את גירושו של מבקש כניסה עד לקבלת החלטה סופית של בית-דין בעניינו. כשסירוב הכניסה ניתן בשגרירות ישראל, נסייע בהכנת הזמנה מסודרת לישראל, וככל הנדרש, תיבחן  אפשרות עתידית להגשת ערר לבית הדין.

למשרד A.I פתרונות יצירתיים הנוגעים בכל ההיבטים הרלוונטיים והנלווים של מבקשי כניסה והופך אותנו לנותן שירותים משפטיים הנבחר בתחום.

משרדינו מחויב למתן שירות מקיף והאיכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר.


לתשומת לבכם: כשמדובר בלקוח השוהה בישראל שלא כדין או אשרתו פגה, יש לפנות בבקשה לקבל תוך 24 - 48 שעות אישור שהיה זמני המונע גירושו של המבקש מישראל, אישור זמני זה ניתן עד לסיום הטיפול בבקשה העיקרית