זכאי עליה

בבסיס גישתנו המקצועית עומדת תפיסה הרואה בכל לקוח יחידה עצמאית, בעלת מבנה וצרכים ייחודיים, משרדינו מעניק הגנה ושירותי לווי משפטיים גם לזכאי עליה.

ככלל, חוק האזרחות בישראל קובע מסלולים לקבלת אזרחות בישראל, כאשר המסלול הרווח הוא אזרחות מכוח שבות זכאות. לפי חוק השבות ניתנת לכל יהודי ומשפחתו הכוללים גם צאצאים ומשפחתם וצאצאי צאצאים המעוניינים לעלות לישראל, כשהעלייה ארצה היא על פי אשרת עולה. גם בן זוגו של יהודי או צאצאיו או צאצאי צאצאים זכאי לקבל מעמד מכוח השבות, ואף מי שנתגייר, וגיורו מוכר, זכאי למעמד של עולה חדש.

אם בקשה לקבל מעמד עולה חדש סורבה במשרד הפנים או בשגרירות ע"י השגריר בנימוק זה או אחר בין אם מדובר בחוסר מסמכים המעידים על יהדותו של המבקש ובין אם מדובר במבקש עם עבר פלילי שבגינו סורבה בקשת עליה,ניתן לשנות את החלטת משרד הפנים או/ו שגרירות ישראלית בבתי המשפט המנהליים במסגרת ערעור או עתירה מנהלית. דלתו של בית דין פתוחה לרווחה לכל יהודי אשר מסיבה זו או אחרת מתקשה לקבל מעמד בישראל.

משרדינו מעניק  ליווי משפטי לרבות מחוץ לישראל בראיונות בשגרירות ישראלית. השירותים הניתנים בתחום, מתאפשרים הודות לתחומי ההתמחות ייחודיים בתחומים משלימים שמעניק משרדינו כגון הגירה, הסדרת מעמד ואשרות.

משרדינו מחויב למתן שירות מקיף והאיכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר.


לתשומת לבכם: כשמדובר בלקוח השוהה בישראל שלא כדין או אשרתו פגה, יש לפנות בבקשה לקבל תוך 24 - 48 שעות אישור שהיה זמני המונע גירושו של המבקש מישראל, אישור זמני זה ניתן עד לסיום הטיפול בבקשה העיקרית